En İyi Kolej Hangisi

Erdil Koleji

Erdil Eğitim Kurumları Erdil Eğitim Kurumları Tarihçe Erdil Eğitim Kurumları, 1997 yılında Anasınıfı, İlköğretim Okulu ve Anadolu Lisesinden oluşan birimleriyle eğitim hayatına başlamıştır. Erdiller Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ait olan kurum bir aile şirketidir. Yönetim Kurulu Başkanı Harun Reşit Erdil (işadamı)olmak üzere, Mustafa Erdil (işadamı), Hakan Erdil (işadamı), Prof. Dr. Oya Erdil ve Kurucu Temsilcisi […]

Anadolu Yakası'ndaki Kolejler - 20 Mart 2014
Erdil Koleji

Erdil Eğitim Kurumları

Erdil Eğitim Kurumları Tarihçe

Erdil Eğitim Kurumları, 1997 yılında Anasınıfı, İlköğretim Okulu ve Anadolu Lisesinden oluşan birimleriyle eğitim hayatına başlamıştır.

Erdiller Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş. ait olan kurum bir aile şirketidir. Yönetim Kurulu Başkanı Harun Reşit Erdil (işadamı)olmak üzere, Mustafa Erdil (işadamı), Hakan Erdil (işadamı), Prof. Dr. Oya Erdil ve Kurucu Temsilcisi olarak Prof.Dr. T.Sabri Erdil’dir.

1997-1998 eğitim-öğretim yılına çok az bir süre kala sınırlı ve mütevazı imkanlarla kurulan Erdil Koleji, Üsküdar’ın Çamlıca Bölgesinde 60 öğrenci ile eğitim hayatına başlamıştır. Erdil Eğitim Kurumları 1998-1999 eğitim yılında geçici olarak kullandığı binadan taşınarak bugünkü asıl okul binasında gerekli teknik donanıma sahip sınıfları, laboratuarları ve salonlarıyla öğrencilerine rahat imkanlarda gerekli hizmeti vermektedir.

Değişim ve gelişimin sürekliliği sağlanarak başarı grafiği her geçen yıl artmıştır. Kısa sürede farklı iddaalara sahip ve geniş bir vizyonu olan bir eğitim kurumu haline gelmiştir. Buna bağlı olarak da her geçen yıl öğrenci mevcudu ve başarısı artmaktadır.

Dünya ile kucaklaşabilecek evrensel değerlere sahip, kültür ve uygarlık bilinci kazanmış, temel bilimlerde ve yabancı dilde gerekli bilgi birikimi ile donatılmış öğrenciler yetiştirmek amacında olan okulumuz “eğitimde kalite” ilkesi ile kurulmuştur. Uygarlığın gerektirdiği kontrol edilebilir, bireysel ve toplumsal değişimi sağlamak, eğitilmiş insanlarla olabilecektir.

Erdil Koleji eğitim stratejilerini bunu dikkate alarak belirlemiş, değişim ve gelişimin sürekliliğini sağlamıştır.

Anasınıfından üniversiteye kadar olan eğitimi bir bütün olarak gören kurumumuz, OkulÖncesi Eğitim sınıfları, İlköğretim ve Anadolu Lisesinden oluşmaktadır.

2007-2008 Eğitim Öğretim yılından itibaren 3 Çocuk Kulübü, 3 Anaokulu, 1 İlköğretim Okulu, 1 Anadolu Lisesi ile eğitim camiasında önemli bir ekol olmuştur.

Erdil Eğitim Kurumları Misyon ve Hedefleri

Erdil Eğitim Kurumları ülkemiz insanlarının eğitim öğretim hizmetine katkıda bulunmak amacı ile örgütlenmiş bir aile şirketidir. Bu gün, Erdil AnaokullarıErdil İlköğretim Okulu ve Erdil Anadolu Lisesi’nden oluşan eğitim kurumları ile faaliyet gösteren kurumumuz, ayrıca ülkemizin yüksek öğretimine destek verecek çalışmaları da proje aşamasında sürdürmektedir. Aile olarak eğitim öğretim hizmetimizin daha etkin ve kapsamlı olarak kurumsallaşması için yeni araç ve değerlendirmelerin arayışını da büyük bir titizlikle sürdürmekteyiz. Kısaca eğitim-öğretim yoluyla Türkiye’nin modernleşme ve gelişme çabalarına biz de etkin bir katkıda bulunmayı sürdürüyoruz. Bizim için bütün çabalar aydınlık ve mutlu bir Türkiye içindir.

Gelişmesine sürdürülebilir bir büyüme ile devam eden kurumumuz, sahip olduğu birikim ve bitmeyen bir heyecanla kuruluşumuzdan bu yana çocuklarımızın gelişiminde küçümsenmeyecek özgün bir başarıyı ortaya koymuştur. Topluma mal olmuş eğitim öğretim faaliyetlerimiz ülkemizin eğitim ve düşünce tarihinde yer alarak önemli bir güç haline gelecektir. Bu içtenlikle çalışan seçkin bir eğitim ve yönetim kadrosu ile modern araç ve gereçlerle donatılmış okulumuzda oluşturulan büyük başarı, hepimizin ortak gururudur.

Ülkelerin ve tüm dünyanın entelektüel sermayesini oluşturan eğitilmiş ve insan gücünü oluşturmak, eğitim kurumlarının ve temel politikaların ana hedefidir. Biz eğitimi değişim ve gelişimin itici gücü olarak görüyoruz ve 21. yüzyılın eğitimde başarıyı yakalamış ulusların olacağına inanıyoruz. Uygarlığın gereği olan “sürdürülebilir bireysel ve toplumsal gelişimi” sağlamayı desteklemek çağdaş bir eğitim kurumu olarak Erdil Koleji’nin de temel hedefidir.

Bütünleşen dünya artık bizi yerel düşünmekten alıkoymaktadır. Bu nedenle ülkelerin ve bireylerin gücünü ve varlığını sürdürebilmesi gelişen uygar dünya ile uyumlu yarışabilir olmasına bağlı olacaktır. Biz de eğitim- öğretim kurumu olarak ulusal birikimimizin yanında gelişen uluslar arası değerlerle donatılmış, geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebilecek dünya insanı yetiştirmek zorundayız. Ancak bu yolla ülke olarak tekrar dünya tarihinde etkin yerimizi alabilir ve örnek olabiliriz.

Erdil Eğitim Kurumları İletişim Bilgisi

Özel Erdil Anaokulu Çengelköy
Adres : Nato Yolu, Ata-2 Sitesi, Akasya Cad. Villa-2, 34688, Çengelköy, Üsküdar –İstanbul
Tel.: 
0 216 486 33 36
Faks : 0 216 486 33 37

Özel Erdil Anaokulu MY Town
Adres : Petrol Yolu Cad. Soner Sok. My Town Ek Bina, Kat:2, Tepeüstü, Ümraniye –İstanbul
Tel.: 0 216 650 11 11
Faks : 0 216 650 19 40

Özel Erdil Anasınıfı ve İlköğretim Okulu
Adres :
 Küçükçamlıca, Sarıgazi Caddesi. No:37, 34696, Üsküdar – İstanbul
Tel.: 0 216 481 14 50 (Pbx)
Faks : 0 216 481 14 52

Özel Erdil Anadolu Lisesi
Adres : Küçükçamlıca, Sarıgazi Cad. No:25, 34696, Üsküdar – İstanbul
Tel.: 0 216 329 94 35 (Pbx)
Faks : 0 216 481 36 12
E-posta : erdilkoleji@erdilkoleji.com
Web Sitesi : www.erdilkoleji.com

Benzer Haberler
YORUM YAPMAK İSTERMİSİNİZ?(0 Yorum Var)


En İyi Kolej Hangisi